Bildex
O nas

Jesteśmy otwarci na pomysły

Już od ponad 13 lat firma „Bildex” produkuje aluminiowe płyty kompozytowe pod markami takimi jak BILDEX i FORMA. Łączymy technologię i marketing, inwestujemy w pomysły i jakość, wyznaczamy standardy i tworzymy nowe trendy
Dysponujemy takimi narzędziami, jak: wiedza technologiczna, design, projektowanie, modelowanie, logistyka.

Jak działamy

Łącząc wszystkie obszary technologiczne w jednym miejscu, uzyskaliśmy elastyczność pracy i krótkie terminy realizacji.
Stawiając na jakość, certyfikowaliśmy cały cykl produkcyjny zgodnie z normą ISO 9001.
Procesy technologiczne i produkcyjne w zakładzie są stale ulepszane i automatyzowane.
W trosce o środowisko staramy się stosować surowce i materiały, których negatywny wpływ na środowisko jest minimalny, a także nadające się do recyklingu..

Komunikacja

Blisko współpracujemy z najlepszymi biurami architektonicznymi i projektowymi – razem tworzymy kolorystykę i kształty, opracowujemy złożone projekty. Taka współpraca pozwala nam regularnie dostosowywać się do najnowszych trendów w architekturze i stale podążać za nimi.
Dostarczamy produkty największym detalistom zajmującym się materiałami reklamowymi, otrzymując w zamian informacje na temat aktualnych kierunków i wymagań rynku z pierwszej ręki.
Prowadzimy warsztaty dla klientów, udostępniamy informacje o zakresie zastosowania aluminiowych płyt kompozytowych i doradzamy w sprawach technicznych.

O krok do przodu

Dzięki ciągłemu rozwojowi firma Bildex zawsze oferuje swoim partnerom najnowsze rozwiązania. Wprowadzenie na rynek każdego nowego produktu poprzedzane jest długim procesem opracowania technologii i potwierdzenia jakości, w którym biorą czynny udział wszystkie oddziały firmy oraz nasi partnerzy.

Osiągnięcia

Kluczem do sukcesu firmy jest zespół, który „żyje” swoją pracą. Najlepszym dowodem na to są projekty zrealizowane z wykorzystaniem aluminiowych płyt kompozytowych BILDEX i FORMA..

Aby uzyskać więcej informacji na temat każdego rodzaju usług, skontaktuj się z nami poprzez:

Telefon:

Formularz:

Wyślij zapytanie