Usługi

Firma Bildex świadczy pełen zakres usług związanych z przetwarzaniem paneli kompozytowych. Wszystkie prace są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Wykonywane są frezowanie, grawerowanie, walcowanie, wygrawerowanie, perforacja i cięcie blachy niemal dowolnej złożoności. Gwarantujemy krótkie czasy dostaw i uczciwe ceny. Płyty kompozytowe wykonane są na profesjonalnym sprzęcie kompaktowym Striebig Standard 6216.

 

CIĘCIE

Płyty kompozytowe są ścinane ściśle według wielkości I specyfikacji dostarczonych przez klienta. Cięcie odbywa się za pomocą urządzenia o wysokiej precyzji, który zapewnia gładką powierzchnię (cięcie) i zapobiega złuszczeniu.

 

FREZOWANIE

Frezowanie jest wykonywane na grubych arkuszach 3 i 4 mm: cięcie kształtowe, frezowanie rowków w kształcie litery V, frezowanie kątowe 90 i 120 stopni.

 

WALCOWANIE PŁYT KOMPOZYTOWYCH

Walcowanie wykonywane jest na arkuszach o grubości maks. 3 mm nadających się do kształtowania zagięć do 30 mm. Minimalny promień zgięcia wynosi 250 mm.

 

WYCINKA I PERFORACJA

Jest ona wykonywana przy użyciu specjalnej pieczęci dla kątów, otworów i końcówek. Ten rodzaj obróbki metalowej jest stosowany do produkcji kaset dla elewacji wentylowanej elewacji. Kąty 45 i 90 stopni. Aluminiowe panele kompozytowe mogą mieć perforację dekoracyjną wykonaną według projektu klienta.