Wyniki ekspozycji MosBuild 2016

Od dnia 5 do 8 kwietnia 2016 r. w centralnym kompleksie wystawowym Ekspocentr, odbyła się 23 ekspozycja materiałów budowlanych oraz wykończeniowych marki Mosbuild.

Firma Bildex wprowadziła dwie marki: BILDEX (aluminiowe płyty kompozytowe) oraz GRADAS (metalowa elewacja wentylowana).

bildex_2016_1Na stoisku prezentowane były gotowe rozwiązania koncepcyjne, jak również ARHIGRADAS, prace laureatów, który co roku trzyma naszą firmę wśród studentów wyższych uczelni, architektów i biur projektowych. Naszym celem jest zdobyć nowe szczyty i nie zatrzymujemy się na dosięgniętych wynikach.  Udało nam się ogłosić to na przykładzie produkcji, prezentowanej na naszym stoisku.

bildex_2016_2Produkcja firmy Bildeks jest nowe słowo w materiałach do wykładziny, wyrażonych w różnych kształtach, kolorach i fakturach. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala nie być ograniczony typowymi standardowymi decyzjami, a daje możliwość zrealizować najśmiały pomysł. Jedyne ograniczenie jest to możliwości fantazji.

 bildex_2016_3W ciągu ekspozycji, nasze stoisko odwiedziło ponad 1000 gości, wśród których byli zarówno stałymi klientami firmy i projektanci, inspirowane przez naszych nowych produktów; architekci, do odkrywania nowych pomysłów i możliwości w pracy z metalową okładziną dla elewacji i wnętrz.

Żeby jeszcze raz pobyć na naszym stoisku i zobaczyć nowości 2016 roku, przygotowaliśmy wirtualnego tura.

Jeśli wirtualne stoisko nie jest wyświetlane, upewnij się, że masz zainstalowany Adobe Flash Player.

01.06.16 10:19