BILDEKS JEST TO ROSYJSKI PRODUCENT PŁYT KOMPOZYTOWYCH

fasad_companiFirma BILDEKS powstała w roku 2005 jako firma specjalizująca się w produkcji aluminiowych płyt kompozytowych, co są stosowane jako materiały skierowane w branżach budowlanych, reklamowych i produkcyjnych.

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa w tak krótkim czasie dokonaliśmy markę BILDEX rozpoznawalną w całym kraju. Firma posiada 60 oddziałów, w tym własnych oddziałów.

  Aluminiowe płyty kompozytowe BILDEKS są stosowane w budowie i przebudowie budynków lotniskowych, domów mieszkalnych, biznesowych, centrów handlowych i rozrywkowych oraz fitness centrów.

Naszymi klientami są: Gazprom, Sbierbank, Koleje Rosyjskie, Aszan, Poczta Rosji, MTS, Łukoil, TNK, RosNieft, globalne marki samochodowe takie jak: sieć salonów samochodowych BMW, Lexus, Volkswagen, Landrover, Nissan, Mazda, Kia, Peugeot itp.

 BILDEX JEST TO JAKOŚĆ W KAŻDYM METRZE KWADRATOWYM.

 Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w mieście Furmanów obwodu Iwanowskiego, z ilością pracowników na przedsiębiorstwie ponad 200 osób.

Dyspozycji zakładu ma 2 linii produkcyjny z produkcji aluminiowych płyt kompozytowych, linia przygotowania powierzchni i linii do malowania metalu walcowanego.

proizvodstvo_01_1

Produkcja prowadzona jest na technologicznie zaawansowanym i niezawodnym sprzęcie, przy ścisłym przestrzeganiu technologii.

proizvodstvo_01_2

Szczególną uwagę przywiązuje się do jakości produkowanych płyt kompozytowych. Na każdej działce procesu działa swój dział kontroli technicznej: od surowca do wypuszczania gotowej produkcji.